Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek (1)
 • Obrázek (2)
 • Obrázek (3)
 • Obrázek (4)
 • Obrázek (5)
 • Obrázek (6)
 • Obrázek (7)
 • Obrázek (8)
 • Obrázek (9)
 • Obrázek (10)

Vysoušeč rukou JetDryer Smart stříbrný

WOL-005010411
Více funkcí vám žádný jiný vysoušeč nenabídne
13 222,00 Kč (bez DPH)
Počet
DODÁNÍ DO 3 DNŮ

Vysoušeč rukou Jet Dryer Smart stříbrný
SMART se od ostatních vysoušečů odlišuje možností pokročilého nastavení. Pokročilé funkce a snadné ovládání oceníte především na firemních toaletách nebo v domácnosti.

Bodové trysky pro rychlejší osušení: Tryskový vysoušeč SMART má po každé straně 24 trysek. Díky netradičnímu, bodovému tvaru trysek je proud vzduchu výrazně koncentrovanější. SMART tak vodu z rukou nejen suší, ale především stírá.

Automatické zapnutí a předehřívání: SMART vyhodnotí přítomnost osoby před vysoušečem a sám se uvede do pohotovostního režimu. Dojde k automatickému zapnutí osvětlení informačního a ovládacího panelu a funkce ohřevu. Tím že je ohřev zapnutý v předstihu, fouká hned od začátku teplý vzduch a nemusíte čekat, než se vysoušeč nahřeje. Vysoušení je pak rychlejší a příjemnější. Jet Dryer SMART automaticky ohřívá vzduch pokaždé, když je okolní teplota nižší než 20 °C. SMART je také možné přepnout do režimu, v kterém je ohřev vzduchu zapnutý neustále, bez ohledu na okolní teplotě.

Barevné osvětlení: Vysoušecí zóna Jet Dryer SMART je podsvětlena pomocí barevných LED diod. Můžete si vybrat mezi modrým a červeným podsvetlením, nebo nechat osvětlení zcela vypnuté.

Přehledné ovládání: Pro aktivaci kapacitního tlačítka po něm stačí pouze zlehka přejet prstem. Středem ovládacího panelu je spínač uvádějící vysoušeč do chodu. Na levé straně najdete dvě tlačítka přepínající rychlost ventilátoru. Na pravé pak přepínání barevného podsvětlení a ohřevu vzduchu.

Informační panel: Na informačním panelu jsou rozmístěny indikátory informující o aktuálním nastavení vysoušeče. Můžete mít okamžitě přehled o nastaveném výkonu a ohřevu nebo o tom, že je třeba vyměnit HEPA filtr nebo vylít vodu z nádržky. Ve středu informačního panelu je umístěn monochromatický displej zobrazující správný postup vysoušení rukou.

Dva HEPA filtry: Dva HEPA filtry efektivně filtrují vzduch nasávaný vysoušečem. Filtry jsou kryté ochranou mřížkou. Za HEPA filtr je možné jednoduše vložit gelový osvěžovač vzduchu, díky kterému se bude příjemná vůně šířit, pokaždé když zapnete vysoušeč.

Jednoduchá instalace a servis: Pro výměnu HEPA filtrů a osvěžovače vzduchu není nutné demontovat kryt. Filtry umístěné po stranách vysoušeče stačí jednoduše vycvaknout. Kryt není nutné sundávat ani při instalaci vysoušeče na stěnu. Napájení vysoušeče je řešeno pomocí standardizovaného napájecího konektoru (stejný jako např. u PC).

Systém Dry Floor: Díky Dry Floor budete mít vždy suchou podlahu. Ve spodní části vysoušeče se nachází nádobka na odkapovou vodu. Když je nádobka plná, vysoušeč vás na to upozorní rosvícenou kontrolkou na informačním panelu.

ABS plast: Tělo vysoušeče je vyrobené z ABS plastu jedná se o velmi odolný materiál používaný v různých náročných aplikacích.


Napětí: AC 220-240 V
Čistá hmotnost 7,5 kg
Rozměry vysoušeče: (v/š/h) 657x296x203 mm
Ohřev vzduchu: ANO
Instalace: Nástěnná
Jistící prvky: Ochrana proti přehřátí, nadproudová ochrana, ochrana před zkratem
Objem odkapové nádobky: 1100 ml
Stupeň krytí: IPX4
Proud vzduchu: 85-105m/s
Hlučnost: 70dB
Typ motoru: Uhlíkový DC
Spouštěcí systém: Automatický - infračervený
Max. proudový odběr: 9 A
Výkon topného tělesa: 900 W
Výkon Motoru: 900-1100 W
Příkon: 1800-2000 W
Frekvence: 50/60 Hz
Průtok vzduchu: 23,5-29 l/s
WOL-005010411

Specifické reference

Ke stažení