Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)

Úklidový automat RA43 K 40 (kabelový) s kartáčem

COL-14010001
Profesionální, malý, kompaktní, kabelový, podlahový mycí stroj s mechanickou trakcí. Dobrý poměr cena-výkon, jedná se o profesionální zařízení pro efektivní každodenní údržbu a čištění, stroj je ideální „partner“ pro efektivní práci.
55 000,00 Kč (bez DPH)
Počet
Na objednávku

Čistící stroj s nízkými náklady pro malé a silně přeplněné oblasti. Čistící stroj je v kompaktním provedení pro maximální mobilitu s optimálními jízdními vlastnostmi, se systémem dvou nádrží.

Vyznačuje se vynikající ovladatelností, ideální pro čištění blízko stěny, jednoduché a ergonomické ovládání s optimálním výsledkem čištění. Dokonce i při otáčení dobře zbytky nečistot díky silnému sacímu motoru. Přívod čistícího roztoku je plynule regulovatelný a snadno jde vyjmout sběrnou nádrž a můžete ji pohodlně vyprázdnit a vyčistit. Kartáč, řídící podložka a stěrka se dají rychlé a snadno vyměnit bez použití nářadí. Kompaktní konstrukce, velká kola a skládací a výškově nastavitelná rukojeť umožňuje jednoduchou přepravu po schodech nebo autem.

RA 35 K 40 lze snadno a rychle ovládat i na různých vedle sebe umístěných podlahových krytinách v gastronomii, u čerpacích stanic, veřejných budovách a obchodech či ve sportovních centrech a to i bez rozsáhlého proškolení. Čistící stroj vyhovuje směrnicím HACCP a to i v místech se zvýšenými hygienickými požadavky jako jsou nemocnice, ordinace lékařů, domy s pečovatelskou službou nebo třeba laboratoře. Čistící stroj je flexibilně použitelný.


COL-14010001

Specifické reference