Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
  • Obrázek (3)
  • Obrázek (4)

Jednokotoučový stroj Sprintus ZEUS + příslušenství

SPR-206001
Nový jednokotoučový stroj Sprintus ZEUS je mistrovským dílem ergonomie a inovací pro profesionální a náročné čištění tvrdých povrchů a textilních krytin + příslušenství * nádrž, mycí kartáč, šamponovací kartáč, unašeč padů
27 274,00 Kč (bez DPH)
Počet
Na objednávku

10 litrová nádoba na čerstvou vodu se nachází na stroji Sprintus ZEUS usazená jedinečným způsobem a zajišťuje tak optimální kontaktní tlak, snadnou manipulaci a dokonalé výsledky čištění. Pouze jednou rukou může uživatel vyjmout nádrž a poté díky nízké výšce podvozku může efektivně pracovat pod objekty a nebo při kraji v prostoru pouhých 10cm.
Standardní komfort plus: Nádrž na čerstvou vodu vybavená napínací hadicí lze pohodlně naplnit přímo na kohoutku. S výkonem 1,200 W a bezúdržbovou planetovou převodovkou o průměru 175 ot / min. ZEUS je mimořádně výkonný. Je snadno použitelný a také umožňuje nezkušeným uživatelům pracovat bez námahy, neúnavně a bezpečně. Kromě toho je snadný na přepravu a též šetřit místo, protože můžete snadno ohnout vodící oj až zcela dolů.
V závislosti na požadavcích může být Zeus flexibilně zdokonalen z vlastní hmotnosti 54 kg na maximálně 64 kg. Díky speciálnímu uzávěru se kartáče a kotouče vyměňují za pár sekund bez použití nářadí.
Nový Zeus nabízí maximální kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost, stejně jako mnoho inteligentně vyřešených problémů při každodenní práci. Technické údaje:
napájecí napětí 220-240 V / 50 Hz
energie 1500 W
rychlost kartáč 175 ot./min
Max. Průměr kotouče 17 "/ 432 mm
Průměr desky pohonu 16-17 ´´
Zásobník čerstvé vody 10 litrů
závaží 54 kg
délka kabelu 12 m
SPRiNTUS GmbH
SPR-206001

Specifické reference