Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (4)
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (4)

Jednokotoučový stroj Sprintus ZEUS + příslušenství

SPR-206001
Na objednávku
27 274,00 Kč
Bez DPH
Nový jednokotoučový stroj Sprintus ZEUS je mistrovským dílem ergonomie a inovací pro profesionální a náročné čištění tvrdých povrchů a textilních krytin + příslušenství * nádrž, mycí kartáč, šamponovací kartáč, unašeč padů

 
10 litrová nádoba na čerstvou vodu se nachází na stroji Sprintus ZEUS usazená jedinečným způsobem a zajišťuje tak optimální kontaktní tlak, snadnou manipulaci a dokonalé výsledky čištění. Pouze jednou rukou může uživatel vyjmout nádrž a poté díky nízké výšce podvozku může efektivně pracovat pod objekty a nebo při kraji v prostoru pouhých 10cm.
Standardní komfort plus: Nádrž na čerstvou vodu vybavená napínací hadicí lze pohodlně naplnit přímo na kohoutku. S výkonem 1,200 W a bezúdržbovou planetovou převodovkou o průměru 175 ot / min. ZEUS je mimořádně výkonný. Je snadno použitelný a také umožňuje nezkušeným uživatelům pracovat bez námahy, neúnavně a bezpečně. Kromě toho je snadný na přepravu a též šetřit místo, protože můžete snadno ohnout vodící oj až zcela dolů.
V závislosti na požadavcích může být Zeus flexibilně zdokonalen z vlastní hmotnosti 54 kg na maximálně 64 kg. Díky speciálnímu uzávěru se kartáče a kotouče vyměňují za pár sekund bez použití nářadí.
Nový Zeus nabízí maximální kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost, stejně jako mnoho inteligentně vyřešených problémů při každodenní práci. Technické údaje:
napájecí napětí 220-240 V / 50 Hz
energie 1500 W
rychlost kartáč 175 ot./min
Max. Průměr kotouče 17 "/ 432 mm
Průměr desky pohonu 16-17 ´´
Zásobník čerstvé vody 10 litrů
závaží 54 kg
délka kabelu 12 m
Product added to wishlist