Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

TANET interior Q&E 325ml, Univerzální čistící prostředek na povrchy

TAN-0713658
Skladem
397,00 Kč
Bez DPH
TANET interior Q&E 325ml, Univerzální čisticí prostředek na povrchy

 
TANET interior Q&E 325ml, Univerzální čisticí prostředek na povrchy
Vlastnosti:
• Vysoký výkon
• Nezanechává šmouhy a povlaky
• Všestranný
• Ekologický
Popis:
Universální čisticí prostředek s ekologickým složením na každodenní mytí a dočištění všech hladkých, lesklých a voděodolných povrchů uvnitř interiéru. Velmi účinně čistí a rozpouští usazenou špínu. Pro svou všestrannost je vhodný na nábytek, příslušenství v kanceláři, keramické desky, plasty a lakované povrchy. Lze také použít na čištění oken a zrcadel. Díky svému jedinečnému složení tento čistič rychle zasychá a nezanechává šmouhy, pruhy a jiné skvrny. Prostředek je dodáván s praktickým mobilním dávkovacím systémem Quick & Easy, které zaručuje vynikající výkon s efektivním pracovním nasazením a nízkými aplikačními náklady. Pěnový univerzální čistič má vysokou kompatibilitu s materiály u a zanechává po úklidu příjemnou vůni. TANET interiér Quick & Easy respektuje biologické cykly a přispívá k zodpovědnému chování vůči budoucím generacím.
.
Obsah: 325 ml
Bezpečnost: Tento výrobek je určen pouze pro profesionální použití. Materiálová kompatibilita před použitím - test na nenápadném místě.
Skladování: Uchovávejte v originální nádobě při pokojové teplotě.
Ochrana životního prostředí: Zcela prázdnou lahev vyhoďte do sběru recyklovatelného odpadu. Správné dávkování šetří náklady a chrání životní prostředí. Ve srovnání s jinými produkty je vyžadována pouze malá dávka.
5 ks
Product added to wishlist