kdo jsme ?

Na světě existuje velmi mnoho firem, jež se zabývají prodejem. Každá z těchto si volí svůj specifický pohled na věc, každá má svůj přístup k zákazníkovi. Někde Vám dají jasně najevo, že jste zajímaví až od určitého odběru, někde nezakrytě vytváří dojem, že toto zaprášené množství lahví je to nejlepší co chcete. Všichni víme, že obojí je špatně. V prvním případě samolibé, v druhém podlézavé.

Již od roku 1993 přemýšlíme, jakým způsobem nejefektivněji oslovit a uspokojit naše stálé a potencionální zákazníky. Dlouho víme, že konečnou potřebou našich klientů v úklidových firmách či podnicích kde si uklízí sami není konkrétní druh disperze, větší či menší účinnost základního čističe či druh údržbového přípravku. Všechny tyto přípravky jsou pouze prostředkem k dosažení toho nejdůležitějšího. Čisté, ekologicky ošetřené pracovní prostory, kdy projít chodbou, posadit se v kanceláři, navštívit toaletu, nepřináší obyvatelům žádný odpor a vlastně vzhledem k pečlivé údržbě nerozlišují třeba mezi "doma" a "v práci".

kdo tedy jsme ?

Chceme být v chemii dobří, ale nejen v ní. Zastupujeme přímo několik výrobců nejen úklidové chemie, převážně ze zemí evropské unie a Čech. Vzděláváme se, úzkým kontaktem nejen s výrobci obecně, ale hlavně s jejich technology. Snažíme se, aby každou novinku nám oni předvedli sami, aby oni nás přesvědčili, že tento produkt, tato změna je k lepšímu. Není již pro nás problém pozvat zástupce výrobce z Německa či Rakouska do Čech a u zákazníka pomoci najít účinný prostředek pro vyřešení problému

Zkuste nám zavolat a my Vás požádáme o vyjádření potřeby. Pravděpodobně Vám nabídneme, hovořit o problémech efektivního řešení úklidu a hygieny přímo na místě. Vyzkoušíme několik druhů chemie, můžeme položit na podlahu vzorek disperze (vosku), pomůžeme sestavit systém úklidu v konkrétním objektu, umíme pomoci ve vytvoření dezinfekčního programu, včetně střídání dezinfekcí. Jsme schopni nabídnout a hlavně předvést snad vše, co je nutné pro udržení čistoty od průmyslových hal, přes náročné potravinářské provozy, zdravotnické zařízení až po vysoce reprezentativní prostory.

Investujte až tehdy, když budete přesvědčeni, že to co jsme předvedli, se Vám líbí, že to bude pro Vás užitek, že výsledek celého procesu pozitivně ohodnotí i Váš klient, zaměstnavatel, či společník. Naším cílem není prodat jedenkrát "něco dobrého", Naším cílem je trvale se podílet na uspokojování potřeb našich klientů.