COLUMBUS ARA100 - chytrý a výkonný úklidový stroj


COLUMBUS ARA100 - chytrý a výkonný úklidový stroj

COLUMBUS ARA100 je ideálním úklidovým strojem pro velké zatížení čištěním rozlehlých ploch. Je tak nejlepším řešením pro úklid nákupních center, parkovacích domů, výrobních, sportovních a výstavních hal a nemocnic. Díky možnosti přídavných nástavců lze vyčistit jakýkoliv povrch i jej vydezinfikovat. S dvěstělitrovou nádrží na čistou vodu a provozní dobou až osm hodin zvládnete uklidit až 9 000 m2.

Silný motor, extrémně dlouhá výdrž baterie a neuvěřitelná schopnost stoupání až do 20ti stupňového sklonu díky funkci pohonu všech kol, ARA 100 | BM 200 je ten správný typ výkonného úklidového stroje potřebného pro velké plochy. K dispozici je v provedení s kotoučovým nebo válcovým kartáčem a může být vybaven širokou škálou doplňků tak, aby byl dokonale přizpůsoben jakémukoliv čištění.

Úklidový stroj COLUMBUS ARA 100 ve standardním vybavení nabízí pohodlnou polstrovanou sedačku s individuálním nastavením a ergonomickými opěrkami na ruce, světelný maják a přední LED lampu pro maximální bezpečnost při práci, čisticí pistoli, nádobu na suť, konektor k rychlému napouštění vody, celonerezový zadní nárazník a nabíjecí stanici pro mobilní telefon.

Ve volitelném příslušenství pak můžeme nabídnout nástavec na manuální vysávání, které se dá využít pro těžko přístupná zákoutí, otočný boční kartáč, který pomůže k dočištění blízko stěn a sloupů, chemické dávkování čisticích přípravků, které je ideální a ekologické řešení pro každý úklid, přední celonerezový nárazník, který stroj chrání i v přední části, nebo nástavec na dezinfekci.

Pro konfiguraci vlastního stroje COLUMBUS ARA 100, nebo pro předvedení stroje v akci přímo u vás v provozovně nás kontaktujte ZDE, rádi pomůžeme s výběrem a zprostředkujeme testovací provoz.

Product added to wishlist