Denní čištění

Univerzální čisticí prostředek na bázi alkoholu, KERADET AKTIV, aktivně čisticí a antibakteriálně působící alkoholový čistící prostředek s příjemnou vůní. Díky zasychání beze šmouh je tento koncentrát vhodný k čištění ploch s vysokým leskem.

Ochranné návleky na obuv pro jednorázové použití.

KLINOL je multifunkční víceůčelový čistič s příjemnou a svěží vůní. Lze ho použít na všechny voděodolné povrchy. Díky své vysoké smáčivosti a nízkým obsahem tenzidů ho lze použít jak na čištění ošetřených i neošetřených krytin, tak i podlahových krytin potažených PU.

Do škol a školek dodáváme také toaletní papíry a dávkovací zařízení vysoké kvality a za velice výhodné ceny.

Kuchyně a jídelny

BLUTOXOL je speciální dezinfekce určena do potravinářství, která odstraňuje tuky, oleje a bílkoviny rostlinného a živočišného původu a účinně působí proti salmonele i dalším kuchyňským hrozbám. Je určena k čištění a dezinfekci omyvatelných ploch, které jsou odolné vůči alkáliím v potravinářských provozech.

Pěnový čisticí prostředek do potravinářství XON FORTE obsahuje speciální substance rozpouštějící tuk. Odstraňuje zapečené zbytky potravin z grilů, smažících a pečících trub, fritéz, plotýnek, digestoří
apod. Naředěný vodou je použitelný k strojnímu čištění za mokra na
kameninu a dlažby v kuchyních.

Mycí prostředek do profesionálních myček nádobí DIWA-EVO rychle a efektivně odstraní nánosy potravin, stopy mastnoty a stopy po kávě i čaji. Přípravek také působí jako prevence vzniku vodního kamene, a to při jakékoliv tvrdosti vody. Neobsahuje NTA, chlor ani fosfáty, a proto je šetrný nejen k nádobí, ale také k životnímu prostředí.

DIWA-PRONTO je kyselý oplach do profesionálních myček nádobí, který podporuje sušení a nezanechává na povrchu čmouhy, ani žádné jiné stopové prvky. Produkt minimálně pění a je tak ideálním pomocníkem mytí nádobí a zanechává povrchy krásně čisté.

Sanita a dezinfekce

Sanitární čistící prostředek PATRONAL intenzivní čistící prostředek k rychlému odstranění vápenných usazenin, který díky ochrannému ošetřujícímu účinku odpuzuje vápník, nečistoty a vodu a take zabezpečuje ochranu rukou před nežádoucími účinky kyselin.

Čistící prostředek s dezinfekčním účinkem pro sanitární oblast DESISAN je přípravek bez obsahu kyselin a chlóru, který je použitelný na veškeré povrchy v sanitární oblasti. Desisan čistí, dezinfikuje a vytváří ochranou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a nečistoty a tím brání opětnému znečištění.

Intenzivní podlahová dezinfekce KRYSTAL je prostředek bez obsahu chloru je určený pro běžný úklid a zároveň účinnou dezinfekci podlah a všech omyvatelných povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie, plísně a díky vhodně zvolené parfemaci odstraňuje i nepříjemný zápach.

MANOX je dezinfekce rukou určena na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. V nabídce je jak dávkovač s pumpičkou, tak i pětilitrové balení na doplnění dávkovače.

Product added to wishlist